Загальноміський конкурс на кращий поетичний та прозовий твір українською мовою "З Україною в серці"

"Золоте серце української - батьківської й материнської..."Під таким месседжем напередодні Міжнародного дня рідної мови, за ініціативи та підтримки міського голови Миколи Антошика,з метою патріотичного виховання учнівської молоді та розвитку творчих здібностей школярів уже сьомий рік поспіль в Помічній проходить загальноміський конкурс на кращий поетичний та прозовий твір українською мовою "З Україною в серці". Цього року діти Помічнянської ОТГ написали твори про любов до України, про красу рідного міста, про важливість українських оберегів,про екологічні проблеми та свідому поведінку людства тощо. 22 переможці були нагороджені грамотами та книгами! Їх наставники- подяками!Пишаємося талановитими помічнянцями,які неодноразово довели,що талановиті діти - талановиті в усьому.Висловлюємо щиру подяку хореографічні студії Fantazy Dance та їх наставниці Тетяні Лиходід,ведучим заходу- Аліні Гульдас та Стасу Яценко та педагогічним колективам закладам загальної середньої освіти Помічнянської ОТГ за професійну майстерність та результативну підготовку учнів!!!